ORBEA - irowery.pl

Szybki kontakt

34 319 95 05 Kontakt w godzinach 9:00-17:00 pon-pt

Aktualności: E-MX 24 Orbea - rower elektryczny dla najmłodszych!

E-MX 24 Orbea - rower elektryczny dla najmłodszych!
Jest nam miło poinformować, że w ofercie Orbea dostępne są rowery elektryczne dla dzieci!
  MX24
Wycieczki rowerowe jako rodzina, jednak mogą być trudne. Maluchy nie mają zamiaru pedałować pod górę, ani przez długie godziny do końca wycieczki. Chcą się dobrze bawić i przeżyć przygody na łonie natury.

Jak możemy znaleźć równowagę? Jak możemy zamienić te wycieczki w chwile, które Ty i Twoje dziecko zawsze będzie miło wspominało i pamiętało wasze wspólne wyjazdy rowerowe?

Dzięki nowemu eMX24 Orbea dajemy Ci możliwość, aby pomóc dzieciom wznieść się na nowe wyżyny wspólnych przygód.
Opis:
Kompaktowy kontroler iWoc TRIO dodaje funkcjonalności. Interakcja z eMX, pozwala nawiększą kontrolę nad akumulatorem i poziomem wsparcia twojego roweru.

Bateria jest jednym z najbardziej zauważalnych komponentów systemu eBike.Podjęto kroki, aby znaleźć najlżejszą, najmniejszą i najbardziej dyskretną jednostkę. Koncepcja eMX's Enough Energy zapewnia wystarczającą ilość mocy. Eliminuje występowanie nieporęcznego, wysokowydajnego

Dla eMX opracowaliśmy niestandardową konfigurację dla silnika dostosowanego do potrzeb dzieci podczas jazdy. Oparty na koncepcji Enough Energy, system napędowy zapewnia płynną i niezawodną pomoc na poziomach mających na celu poprawę jazdy, a nie dominację nad nią. Dzięki temu, że silnik znajduje się w piaście, Twoje dziecko odczuje moc jak podczas pedałowania, mimo że nie wykonuje żadnych ruchów.

eMX nie wymaga wielu przewodów, portów ani akcesoriów. Port magistrali CAN (Controller Area Network) zapewnia pojedynczy interfejs do ładowania, diagnozowania systemu lub podłączania zewnętrznych urządzeń do tworzenia kopii zapasowych. Aplikacja kompatybilna ze smartfonem i smartwatchami umożliwia większą kontrolę systemu iWoc używanego przez eMX. Śledzenie jazdy, wysyłanie aktywności i tras GPS oraz inne funkcje są dostępne z urządzenia mobilnego, dzięki czemu eMX jest jeszcze bardziej cennym narzędziem.

Płynna i zrównoważona asysta eMX wymaga zaawansowanego czujnika. Idealnie wkomponowując się w nasz wysiłek stworzenia eleganckiego i dyskretnego systemu, pierścień blokujący kasetę zawiera 20 magnesów wykrywanych przez zintegrowany czujnik wychylenia. System monitoruje rozpoczęcie pedałowania i odpowiednio dostosowuje moc

 

Cena detaliczna eMX24 to: 8999 zł.

 

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz