ORBEA - irowery.pl

Szybki kontakt

34 319 95 05 Kontakt w godzinach 9:00-17:00 pon-pt

Aktualności: WEŹ UDZIAŁ W NASZYM ORBEA INSTAGRAM CHALLENGE 2!

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM ORBEA INSTAGRAM CHALLENGE 2!

Druga edycja Orbea Instagram Challenge właśnie się rozpoczęła. Jak wiesz, to konkurs gdzie kolaże tworzą rower marzeń używając MyO i sprawdzają możliwości projektowania. Więcej informacji tutaj: https://www.orbea.com/pl-pl/blog/orbea-instagram-challenge-2019

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM ORBEA INSTAGRAM CHALLENGE 2

Opublikowane przez Orbea

Czy wiesz, że możesz zaprojektować rower swoich marzeń za pomocą naszego internetowego narzędzia MyO? Kolory, montaż, ergonomia: stwórz rower tak wyjątkowy, jak Ty. A jeśli weźmiesz udział w Orbea Instagram Challenge 2, możesz wygrać!

Po pierwszym wydaniu z ponad 6000 wpisów, Orbea Instagram Challenge powraca. 

Czy fantazjujesz o jednym z naszych rowerów za pomocą MyO? Wybierz swój ulubiony rower - Oiz, Orca, Rallon, Orca Aero, Terra, Gain, Alma lub Avant - i weź udział w wyzwaniu. Zwycięski projekt, wybrany przez społeczność, ogłosimy 28 lutego. Zwycięzca otrzyma rower, który utworzyli. To na nas!

RUNDA PIERWSZA

31 stycznia-20 lutego

1) Zaprojektuj rower MyOo swoich marzeń za pomocą naszego narzędzia do personalizacji i zapisz wzór na swoim urządzeniu. (Zrób zrzut ekranu, aby to zrobić.) Możesz użyć dowolnego z modeli Orbea dostępnych na platformie MyO: Orca, Oiz, Orca Aero, Rallon, Alma, Gain All Road, Terra, Avant, Ordu i Gain Road.

2) Uzupełnij informacje na stronie promocji i załącz swój projekt.

3) Śledź nas na naszym koncie na Instagramie .

Masz czas do 20 lutego, aby wziąć udział w pierwszej rundzie #OrbeaInstagramChallenge.

RUNDA DRUGA

22 lutego

Spośród wszystkich projektów tylko 16 przejdzie do drugiej rundy. Ale na ten rok, w oparciu o Twoje sugestie, nowe jest to, że tylko 8 z 16 projektów zostanie wybranych przez panel gości, które ogłosimy wkrótce. Pozostałe 8 zostanie wybranych w głosowaniu powszechnym. 22 lutego o 12:00 (CET) ogłosimy na tym blogu i na naszych portalach społecznościowych (Instagram i Facebook) 16 projektów, które przejdą do wielkiego finału.

RUNDA FINAŁOWA

25-28 lutego

16 wybranych projektów zostanie wyeliminowanych w walce wręcz. Jeden projekt przeciwko drugiemu. Podobnie jak w ubiegłym roku, rundy eliminacyjne będą miały charakter ankiety na naszych historiach na Instagramie. Projekt, który uzyska najwięcej głosów w ankiecie, przechodzi do następnej rundy. Daty i godziny każdej rundy są następujące:

25 lutego o godz. 12:00 (CET) → Runda szesnasta 
26 lutego o godz. 12:00 (CET) → Ćwierćfinały 
27 lutego o 12:00 (CET) → Półfinały 
28 lutego o 12:00 (CET) → Finał

Pamiętaj: tylko rowery z największą liczbą głosów przejdą do następnej rundy!

 

MYO

 

WEŹ UDZIAŁ I WEŹ TO!

____

#MyOrbea

 

Komentarze

Bądź pierwszy. Skomentuj artykuł.

+ dodaj komantarz

Dodaj komentarz